| ब्रांड नाम: | Performer |
| मॉडल संख्या: | SM120S4VC(SM120-4VM) |
| एमओक्यू: | 1 |
| कीमत: | discussed |
| प्रसव का समय: | 1-4DAYS |
| भुगतान की शर्तें: | एल/सी, डी/ए, डी/पी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन, मनीग्राम |
| Item | Scroll compressor |
|---|---|
| Model | SM120S4VC |
| Power | 380V/3/50Hz |
| Displacement | 166.6cm³/rev |
| Capacity | 102800 Btu/h |
| COP | 3.36 W/W |
| Package | 4pcs/pallet |
| Certification | CE |
| Application | Air conditioning, HVAC system |
| Model | Nominal Cooling (HP) | Nominal Cooling Capacity | Input Power (kW) | Efficiency | Lubricant Charge (dm³) | Weight (Kg) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| W | Btu/h | COP (W/W) | E.E.R (Btu/h/W) | |||||
| SM084 | 7 | 20400 | 69600 | 6.12 | 3.33 | 11.4 | 3.25 | 72 |
| SM090 | 7.5 | 21800 | 74400 | 6.54 | 3.33 | 11.4 | 3.25 | 72 |
| SM100 | 8 | 23100 | 79000 | 6.96 | 3.33 | 11.3 | 3.25 | 72 |
| SM110 | 9 | 25900 | 88600 | 7.82 | 3.32 | 11.3 | 3.25 | 80 |
| SM115 | 9.5 | 28000 | 95600 | 8.31 | 3.37 | 11.5 | 3.8 | 80 |
| SM120 | 10 | 30100 | 102800 | 8.96 | 3.36 | 11.5 | 3.25 | 80 |
| SM125 | 10 | 30100 | 102800 | 8.93 | 3.37 | 11.5 | 3.8 | 80 |
| SM148 | 12 | 36100 | 123200 | 10.8 | 3.34 | 11.4 | 3.3 | 86 |
| SM160 | 13 | 39100 | 133500 | 11.6 | 3.37 | 11.5 | 4 | 94 |
| SM161 | 13 | 39000 | 133200 | 11.59 | 3.37 | 11.5 | 3.3 | 86 |
| SM175 | 14 | 42000 | 143400 | 12.46 | 3.37 | 11.5 | 6.6 | 103 |
| SM185 | 15 | 45500 | 155300 | 13.62 | 3.34 | 11.4 | 6.6 | 103 |
| SY240 | 20 | 61834 | 211760 | 18.78 | 3.29 | 11.2 | 8 | 160 |
| SY300 | 25 | 78086 | 267400 | 23.6 | 3.31 | 11.3 | 8 | 160 |
| ब्रांड नाम: | Performer |
| मॉडल संख्या: | SM120S4VC(SM120-4VM) |
| एमओक्यू: | 1 |
| कीमत: | discussed |
| पैकेजिंग विवरण: | wooden packaging |
| भुगतान की शर्तें: | एल/सी, डी/ए, डी/पी, टी/टी, वेस्टर्न यूनियन, मनीग्राम |
| Item | Scroll compressor |
|---|---|
| Model | SM120S4VC |
| Power | 380V/3/50Hz |
| Displacement | 166.6cm³/rev |
| Capacity | 102800 Btu/h |
| COP | 3.36 W/W |
| Package | 4pcs/pallet |
| Certification | CE |
| Application | Air conditioning, HVAC system |
| Model | Nominal Cooling (HP) | Nominal Cooling Capacity | Input Power (kW) | Efficiency | Lubricant Charge (dm³) | Weight (Kg) | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| W | Btu/h | COP (W/W) | E.E.R (Btu/h/W) | |||||
| SM084 | 7 | 20400 | 69600 | 6.12 | 3.33 | 11.4 | 3.25 | 72 |
| SM090 | 7.5 | 21800 | 74400 | 6.54 | 3.33 | 11.4 | 3.25 | 72 |
| SM100 | 8 | 23100 | 79000 | 6.96 | 3.33 | 11.3 | 3.25 | 72 |
| SM110 | 9 | 25900 | 88600 | 7.82 | 3.32 | 11.3 | 3.25 | 80 |
| SM115 | 9.5 | 28000 | 95600 | 8.31 | 3.37 | 11.5 | 3.8 | 80 |
| SM120 | 10 | 30100 | 102800 | 8.96 | 3.36 | 11.5 | 3.25 | 80 |
| SM125 | 10 | 30100 | 102800 | 8.93 | 3.37 | 11.5 | 3.8 | 80 |
| SM148 | 12 | 36100 | 123200 | 10.8 | 3.34 | 11.4 | 3.3 | 86 |
| SM160 | 13 | 39100 | 133500 | 11.6 | 3.37 | 11.5 | 4 | 94 |
| SM161 | 13 | 39000 | 133200 | 11.59 | 3.37 | 11.5 | 3.3 | 86 |
| SM175 | 14 | 42000 | 143400 | 12.46 | 3.37 | 11.5 | 6.6 | 103 |
| SM185 | 15 | 45500 | 155300 | 13.62 | 3.34 | 11.4 | 6.6 | 103 |
| SY240 | 20 | 61834 | 211760 | 18.78 | 3.29 | 11.2 | 8 | 160 |
| SY300 | 25 | 78086 | 267400 | 23.6 | 3.31 | 11.3 | 8 | 160 |